fbpx Dipolis.com: internetinės parduotuvės | lietuviškos internetinės parduotuvės | internetinės parduotuvės kūrimas | kaip sukurti internetinę parduotuvę Pereiti į pagrindinį turinį

GERUS PARDAVIMUS GARANTUOJANTI INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ – TAI:

INDIVIDUALUS SPRENDIMAS

Internetinės parduotuvės funkcijų pritaikymas kliento verslui. Prie turimos turinio valdymo sistemos galima pridėti papildomus modulius/funkcijas bei stebėti Internetinės parduotuvės lankomumo statistiką. Klientui pageidaujant galime įdiegti: apskaitos modulio sujungimą su buhalterine programa, apmokėjimo modulio sujungimą su bankais, prekių asortimento sinchronizavimą su tiekėjų sandėliais, vidinę vartotojų administravimo sistemą, kurios dėka galima taikyti plačias kainodaros formavimo galimybes.

PAPRASTUMAS

Neperkrautas, minimalistinis internetinės parduotuvės dizainas pirkėjo dėmesį sukoncentruoja į parduodamas prekes ir informaciją apie jas. Nesudėtinga navigacijos sistema bei naudojamos funkcijos leis pirkėjui su minimaliomis pastangomis atlikti pirkimą el. parduotuvėje. Taip pat būtina, kad el. parduotuvė būtų adaptyvaus dizaino. Tyrimai rodo, kad pasaulyje daugiau nei 50 % lankytojų naršo internete naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais. Ir šis skaičius pastoviai auga.

GREITIS

Vienas svarbiausių geros internetinės parduotuvės kriterijų – greitas jos funkcijų veikimas. Tad jam skiriame ypatingą dėmesį. Stengiamės padaryti, kad puslapiai atsiverstų kiek įmanoma greičiau, nes lėtas jų veikimas labai erzina lankytojus, dėl ko galima juos net prarasti.

ASMENS DUOMENŲ SAUGUMAS

Tai sritis, kuriai klientai teikia mažiausiai dėmesio. Nuo 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojo Europos Sąjungos Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, kuris sugriežtino asmens duomenų naudojimą ir atsakomybę už jo nesilaikymą. Pažeidus Reglamento nuostatas įmonei gresia 10 000 000 EUR arba iki 4 % jos ankstesnių finansinių metų bendros metinės pasaulinės apyvartos. Mes sutvarkysime jūsų internetinę svetainę, kad ji atitiktų Reglamento nuostatas.

SEO OPTIMIZAVIMAS

Įdiegiame visus įrankius, reikalingus vidiniam SEO. Konsultuojame kaip reikia teisingai pateikti medžiagą, kad internetiniai paieškos varikliai efektyviau rastų jūsų parduotuvę ir parduodamas prekes. Padedame įdiegti papildomą statistikos platformą „Google analytics“.

PASTOVI TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Norint, kad el. parduotuvė visą laiką veiktų nepriekaištingai ir saugiai, ją yra būtina prižiūrėti: reguliariai atnaujinti TVS, kuriame būna įdiegti ir naujausi saugumo naujiniai - tai garantuoja tinkamą visų įdiegtų funkcijų veikimą, bei apsaugą nuo įsilaužimų. Kasdien daromos atsarginės kopijos, tad jei el. parduotuvė būtų sugadinta po kibernetinių atakų - jos turinį ir veikimą operatyviai atstatysime.

INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS KŪRIMO ETAPAI

POREIKIŲ ANALIZĖ

Susipažįstama su elektroninės parduotuvės prekių specifika. Sudaromi internetinės parduotuvės struktūros apmatai, būtinų funkcijų poreikių sąrašas.

KONKURENTŲ ANALIZĖ

Išstudijuojama el. parduotuvės konkurencinė aplinka. Išskiriamos konkurentų el. parduotuvių stipriosios ir silpnosios pusės. Teigiamą patirtį neplagijuojant konkurentų panaudojame būsimoje internetinėje parduotuvėje.

POTENCIALIŲ KLIENTŲ ANALIZĖ

Ištiriamas internetinės parduotuvės būsimų pirkėjų segmentas. Remiantis tyrimo rezultatais pakoreguojama el. parduotuvės struktūra, naudojamos funkcijos.

PARDUOTUVĖS STRUKTŪROS SUKŪRIMAS

Sukuriama patogi, paprasta lankytojams el. parduotuvės struktūra. Didelis dėmesys skiriamas sukurti intuityviai navigacijai. Atsižvelgiant į lankytojų įpročius numatoma pagrindinių informacinių blokų vieta.

DIZAINO, TEKSTO SUKŪRIMAS

Kuriant el. parduotuvės dizainą, atsižvelgiama į įmonės naudojamą firminį stilių, stengiantis išlaikyti komunikacinį vientisumą. Tuo pat metu kuriamas, arba koreguojamas tekstas, kuris bus patalpintas el. parduotuvėje. Tekstas turi būti ne tik tikslus ir aiškus, bet ir optimizuotas internetinėms paieškos platformoms.

PROGRAMAVIMAS

Suderinus elektroninės parduotuvės dizainą, darbas perduodamas programuotojams. Jie užtikrina parduotuvės funkcijų korektišką veikimą.

TESTAVIMAS

Suprogramavus vyksta el. parduotuvės testavimas įvairiuose įrenginiuose (stacionarūs, nešiojami kompiuteriai, mobilieji įrenginiai - planšetės, išmanieji telefonai). Patikrinamas el. parduotuvės turinys ir  tekstas.

APMOKYMAS NAUDOTIS TVS

Baigus el. parduotuvės kūrimą, ši perduodama klientui naudoti. Apmokomas jo personalas naudotis turinio valdymo sistema (TVS).

GARANTINIS APTARNAVIMAS

Suteikiama 1 mėn. garantija. Per šį laikotarpį suteikiama nemokama techninė pagalba, konsultuojama el. parduotuvės turinio valdymo klausimais.

PASKUTINIAI MŪSŲ ATLIKTI DARBAI

Sodo namelių, saunų, kubilų parduotuvė

Sodo namelių, saunų, kubilų parduotuvė

Įmonė Tünni, įsikūrusi Šveicarijoje netoli Grüningen miestelio, prekiauja įvairiais mediniais sodo nameliais, saunomis, grilių nameliais ir kubilais. Vietoje, kur įsikūrusi įmonė, gausu vandens telkinių, tad jos prekės ypač paklausios tarp vietinių gyventojų. Internetinė parduotuvė padėjo išplėsti klientų ratą iš visos Šveicarijos.
SDG kodas apsaugos priemonės darbui

SDG kodas apsaugos priemonės darbui

Saugi internetinė parduotuvė darbuotojų darbo saugos priemones pardavinėjančiai UAB SDG kodas. Joje ne tik rasite visas reikiamas jūsų darbui saugos priemones, bet ir galėsite jas įsigyti internetu.

REIKIA KAŽKO PANAŠAUS? ARBA GERIAU? SUSISIEKIME!