Tinklalapių kūrimo, atnaujinimo ir modifikavimo paslaugos


Internetinių svetainių kūrimas, nuolatinė techninė priežiūra ir pagalba administruojant turinį – pagrindinė mūsų veikla. Paprasti tinklalapiai, elektroninės parduotuvės, internete veikiančios programos, senų tinklapių atnaujinimas – šias paslaugas sėkmingai teikiame Lietuvos, Danijos, Norvegijos, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos klientams. Kadangi kiekvieno kliento poreikiai skirtingi, paslaugų kainos skaičiuojamos individualiai.

Užpildykite užklausos formą ir sužinokite, ką mes galime Jums pasiūlyti!

Užklausos forma

Efekti.lt

www.efekti.lt

Efektyviausia svetainės kūrimo, prieglobos, priežiūros ir administravimo sistema. Idealiai tinkanti smulkiam ir vidutiniam verslui.

Užuolaidų dizainerė

www.uzuolaidudizainere.lt

Užuolaidų dizainerės Jelenos Koriakovcevos, dirbančios Vilniuje, internetinė svetainė.

Constra

www.constra.lt

UAB Constra tinklalapis. Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra gyvenamųjų namų bei administracinių pastatų statyba. Įmonė yra atestuota statybos įmonė, kuriai suteikta teisė būti ypatingo statinio rangovu.

Viking Industrier

www.vikingindustrier.com

UAB “Viking Industrier” – norvegų kapitalo bendrovė, įsikūrusi Ventos mieste, Lietuvoje. Pagrindinė įmonės veikla – aukštos kokybės medinių sodo gaminių ir jų priedų projektavimas, gamyba ir pardavimas.

Contract Sports International

www.contractsports.com

Krepšinio agentūros, reprezentuojančios krepšininkus visame pasaulyje, tinklalapis.

Frilux

www.frilux.eu

Plastikinių gaminių gamintojo tinklalapis

Akbelita

www.akbelita.lt

Šaldytos žuvies importo-eksporto kompanijos tinklalapis

Šiaurės Lietuvos kolegija

www.slk.lt

Šiaurės Lietuvos kolegijos tinklalapis

Kavesta

www.kavesta.lt

Apie klientą: UAB Kavesta – tai įmonė, vykdanti statybos ir remonto darbus, teikianti projektavimo paslaugas.

Rūta

www.ruta.lt

Apie klientą: Lietuvoje (ir ne tik) gerai žinomas ir mėgstamas saldainių fabrikas. Saldainių fabrike gaminama daugiau nei 300 pavadinimų saldumynų. Tai šokoladiniai saldainiai su įdarais, triufeliai, dražė, riešutiniai-kreminiai saldainiai, šokolado ir marcipano figūros, želė bei suflė saldainiai, becukriai, ekologiški, kulinarijos paveldo gaminiai, minkštoji karamelė, šokoladai su įvairiais priedais ir pagardais.

Apie tinklalapį: tinklalapio dizainas pritaikytas prie įmonės firminio stiliaus, tinkamai atvaizduojamas visuose mobiliuose įrenginiuose. Atlikti programavimo darbai naudojant Joomla TVS.

Šiaulių arena

www.siauliuarena.lt

Apie klientą: Multifunkcinis Šiaulių miesto kompleksas – tai laisvalaikio praleidimo centras visai šeimai. Komplekse organizuojami pramoginiai ir sporto renginiai, yra įsikūrę įvairūs klubai. Verslo centre savo biurus turi miesto įmonės.

Apie tinklalapį: sukurtas unikalus tinklalapio dizainas prisitaikantis ir prie mobiliųjų įrenginių ekranų, atlikti programavimo darbai naudojant Drupal TVS.

Nirlita

www.nirlita.lt/

Apie klientą: UAB „Nirlita“ yra viena stambiausių Lietuvos įmonių, užsiimanti dyzelinių, dujinių elektrinių šakinių krautuvų ir jų atsarginių dalių prekyba, nuoma bei servisu. „Nirlita” yra oficialus šakinių krautuvų „Hyundai“ atstovas Lietuvoje. Įmonė taip pat prekiauja priešgaisriniu inventoriumi, darbo saugos priemonėmis, tachnine guma ir guminėmis, bei  PVC žarnomis.

Apie tinklalapį: sukurtas tinklalapio dizainas, atlikti programavimo darbai naudojant WordPress TVS.

Gama Galant

www.gamagalant.lt

Apie klientą: UAB „Gama Galant“ – grožio salonas, SPA.

Apie tinklalapį: sukurtas tinklalapio dizainas, atlikti programavimo darbai naudojant WordPress TVS.

Rokiškio turizmo informacijos centras

www.rokiskiotic.lt

Apie klientą: Rokiškio turizmo informacijos centras renka, kaupia, ir nemokamai teikia informaciją apie Rokiškio mieste ir rajone teikiamas turizmo paslaugas, lankomus objektus ir vietoves.

Apie tinklalapį:
sukurtas tinklalapio dizainas ir atlikti programavimo darbai naudojant Drupal TVS.

Lietuvos teniso sąjunga

www.tennis.lt

Apie klientą: Lietuvos teniso sąjunga (LTS) – teniso organizacija Lietuvoje, vienijanti per 170 narių ir 50 teniso trenerių.

Apie tinklalapį: sukurtas tinklalapio dizainas bei speciali turinio valdymo sistema.

Šiaulių teniso mokykla

www.siauliaitennis.lt

Apie klientą: Šiaulių teniso mokykloje vyksta praktiniai ir teoriniai mokymai bei seminarai tenisininkams ir jų treneriams, organizuojami tarptautinio lygio turnyrai.

Apie tinklalapį: sukurtas tinklalapio dizainas bei speciali turinio valdymo sistema.

Dania Signs

www.daniasigns.dk

Apie klientą: Dania Signs yra profesionalus tūrinių raidžių, pilonų ir interjero nuorodinių iškabų bei ženklų skirtų įmonėms, viešosioms įstaigoms, viešbučių ir konferencijų centrams, švietimo įstaigoms, gyvenamųjų namų bendrijoms ir mažmeninės prekybos tinklams gamintojas.

Apie tinklalapį: atlikti programavimo darbai naudojant WordPress TVS.

Atradau.lt

www.atradau.lt

Apie klientą: atradau.lt – internetinio marketingo platforma, skirta inovatyvaus verslo sprendimams. Tai sistema, kurią sudaro trys dalys: įmonių katalogas, pasiūlymų puslapiai bei internetinis marketingas.
Apie tinklalapį: sukurtas tinklalapio dizainas bei speciali turinio valdymo sistema. Programuota naudojant Yii Framework technologiją.

Aukcionas123

www.aukcionas123.lt

Apie klientą: tai vienintelis realiuoju laiku vykstantis internetinis aukcionas Lietuvoje. Kuriant projektą buvo panaudota AJAX ir Lightstreamer technologija, leidžianti dalyviams persiųsti duomenis realiu laiku.
Apie tinklalapį: sukurtas tinklalapio dizainas ir atlikti programavimo darbai įgyvendinant apmokėjimų valdymo bei gyvo garso transliacijas.

Pyplių palėpė

www.pypliupalepe.lt

Apie klientą: įmonė į savo tinklalapį subūrusi visus, kuriems svarbūs rankų darbo originalūs kūriniai vaikams,  spalvingas ir savitas vaiko pasaulis.
Apie tinklalapį: sukurtas tinklalapio dizainas ir speciali turinio valdymo sistema.

 

Susisiekite su mumis

Turite klausimų ar pasiūlymų? Rašykite! Atsakysime šiandien arba sekančią darbo dieną.