Dipolis.com: internetinių puslapių kūrimas | web dizainas | tinklalapis | svetainės kūrimas nuo ko pradėti | internetinė svetainė Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

GERA INTERNETINĖ SVETAINĖ – TAI:

TVARKINGA STRUKTŪRA

Priklausomai nuo kliento poreikių ir skiriamo biudžeto sukuriama internetinės svetainės struktūra, sudaromi esminiai akcentai, kuriuos įmonė norėtų paryškinti. Siūlome platų svetainių struktūros spektrą nuo minimalistinės internetinės vizitinės kortelės, kurioje skelbiama tik įmonės kontaktinė informacija iki sudėtingos struktūros ir funkcionalumo  tinklalapio – įmonės produktų katalogo.

FIRMINIS DIZAINAS

Net 93 % būsimų paslaugų/prekių pirkėjų apsisprendimui pirkti įtakos turi pardavėjo tinklalapio išvaizda. Profesionaliai sukurtas įmonės įvaizdis didina pasitikėjimą įmone ir jos teikiamomis paslaugomis ar gaminama produkcija.

Šiuolaikinės internetinės svetainės kuriamos adaptyvaus dizaino. T.y. tokio, kuriame internetinės svetainės elementai patogiai išdėliojami ir atvaizduojami tinkamo dydžio priklausomai nuo monitoriaus ar mobilaus įrenginio ekrano dydžio. Neadaptyvaus dizaino internetinę svetainę nepatogu naudotis pvz. išmaniuosiuose telefonuose, nes atvaizduojamas puslapis yra gerokai sumažintas, kuriame sunku įžiūrėti pateikiamą informaciją, bei jame naviguoti (nes per maži elementai, kad pataikyti pirštu). Taip pat adaptyvaus dizaino internetinės svetainės paieškos sistemų paieškos rezultatuose yra reitinguojamos aukščiau nei įprasto dizaino. Tyrimai rodo, kad pasaulyje daugiau nei 50 % lankytojų naršo internete naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais. Ir šis skaičius pastoviai auga.

TIKSLUS SVETAINĖS TEKSTAS

Įmonės įvaizdį niekas taip negadina kaip blogai parašytas tekstas. Stilistinės, gramatinės klaidos nekelia pasitikėjimo įmonės kompetencijomis. Tinkamai parašytas tekstas leis ne tik tiksliai perduoti įmonės siunčiamą žinutę būsimiems jos paslaugų/prekių pirkėjams, bet ir suteiks papildomų įrankių pardavimų vadybininkams.

PATOGI TURINIO VALDYMO SISTEMA

Mūsų kuriamose svetainėse diegiamos populiariausios pasaulyje „Word Press“, „Drupal“ turinio valdymo sistemos (TVS). Norint patiems pasikeisti  svetainės turinį, nereikės specialių programavimo žinių. 

WordPress – populiariausia pasaulyje turinio valdymo sistema (TVS), dirbanti PHP + MySQL dueto pagalba. Šiuo metu šia sistema pasaulyje yra sukurta 50,07 % tinklalapių. WordPress atviro kodo turinio valdymo sistema siūlo veiksmingai kurti ir valdyti savo internetinę svetainę. Tačiau dėl savo populiarumo sulaukia išskirtinio internetinių piratų dėmesio. Dėl to šios sistemos tinklalapių turėtojams ypač aktuali techninė priežiūra, kurios metu yra įdiegiami naujausi sistemos priežiūros priemonės, apsaugančios nuo internetinių įsilaužėlių.

Drupal - trečia pagal populiarumą pasaulyje TVS. Ja sukurta yra apie 17,07 % pasaulio tinklalapių. Ši sistema pasižįmi aiškia ir vieninga struktūra, kad palengvina programuotojų darbą. Drupal sistema sukurti tinklalapiai įprastai yra užkraunami greičiau, nei kita sistema sukurti - tai ypač aktualu didelės apimties tinklalapiams. Taip pat ši sistema pasižymi dideliu funkcionalumu, o dėl mažesnio populiarumo nei WordPress sistema, susilaukia mažesnio internetinių įsilaužėlių dėmesio. Šią sistemą siūlome naudoti didelės apimties internetinėms svetainėms.

SEO OPTIMIZAVIMAS

SEO - tai priemonė, kuri padeda interneto paieškos sistemose atrasti jūsų įmonės tinklalapį. Pagrindinė sąlyga prieš vykdant SEO kampanijas – tai tinkama tinklalapio struktūra,  turinys, bei įdiegti įrankiai vidiniam SEO. Konsultuojame kaip reikia teisingai pateikti turinį, kad internetiniai paieškos varikliai efektyviau rastų jūsų parduotuvę ir parduodamas prekes. Padedame įdiegti papildomą statistikos platformą „Google analytics“.

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Tinkamai prižiūrima svetainė  veiks nepriekaištingai ir bus maksimaliai apsaugota nuo kibernetinių atakų. Sugadinus tinklalapį, jo turinį ir funkcionalumą atstatome.

INTERNETINĖS SVETAINĖS KŪRIMO ETAPAI

ĮMONĖS VEIKLOS ANALIZĖ

Susipažįstama su įmonės veiklomis, siūlomomis paslaugomis/produktais. Sudaromi internetinio puslapio struktūros apmatai, būtinų funkcijų poreikių sąrašas.

KONKURENTŲ ANALIZĖ

Išstudijuojama įmonės konkurencinė aplinka. Išskiriamos konkurentų svetainių stipriosios ir silpnosios pusės. Teigiamą patirtį neplagijuojant konkurentų panaudojame būsimajame tinklalapyje.

POTENCIALIŲ KLIENTŲ ANALIZĖ

Ištiriamas įmonės klientų segmentas. Remiantis tyrimo rezultatais pakoreguojama tinklalapio struktūra, naudojamos funkcijos.

TINKLALAPIO STRUKTŪROS SUKŪRIMAS

Sukuriama patogi, paprasta lankytojams tinklalapio struktūra. Didelis dėmesys skiriamas sukurti intuityviai navigacijai, numatoma pagrindinių informacinių blokų vieta, atsižvelgiant į lankytojų įpročius.

DIZAINO, TEKSTO SUKŪRIMAS

Svetainės dizainas kuriamas atsižvelgiant į įmonės naudojamą firminį stilių. Tuo pat metu kuriamas, arba koreguojamas tekstas, kuris bus patalpintas svetainėje. Tekstas turi būti ne tik tikslus ir aiškus, bet ir atsižvelgiama į internetinės paieškos platformų paieškos algoritmus.

PROGRAMAVIMAS

Suderinus svetainės dizainą, darbas perduodamas programuotojams. Jie užtikrina tinklalapio funkcijų korektišką veikimą.

TESTAVIMAS

Tinklalapio testavimas įvairiuose įrenginiuose (stacionarūs, nešiojami kompiuteriai, mobilieji įrenginiai - planšetės, išmanieji telefonai). Taip pat patikrinamas svetainės turinys ir  tekstas.

APMOKYMAS NAUDOTIS TVS

Baigus tinklalapio kūrimą, šis perduodamas klientui. Apmokomas atsakingas kliento įmonės asmuo naudotis turinio valdymo sistema (TVS).

GARANTINIS APTARNAVIMAS

Suteikiama 1 mėn. garantija. Per šį laikotarpį suteikiama nemokama techninė pagalba, konsultuojama svetainės turinio valdymo klausimais.

PASKUTINIAI MŪSŲ ATLIKTI DARBAI

REIKIA KAŽKO PANAŠAUS? ARBA GERIAU? SUSISIEKIME!

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.